امروز پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

تجلیل از برترین‌های طرح مطالعاتی شهید مطهری در مدرسه علمیه حقانی دوشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰:۲۴


تجلیل از برترین‌های طرح مطالعاتی شهید مطهری در مدرسه علمیه حقانی تعداد بازدید: ۲۲

همزمان با سی‌ونهمین سالگرد شهادت استاد مطهری، در مراسمی با حضور عضو هیئت رییسه مجمع نمایندگان از برترین‌های طرح سیرمطالعاتی شهید مطهری در مدرسه علمیه حقانی قم تجلیل شد.
 
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب،‌ همزمان با سی‌ونهمین سالگرد شهادت استاد مطهری، در مراسمی با حضور حجت الاسلام والمسلمین عباس رضوانی نسب، عضو هیئت رییسه مجمع نمایندگان طلاب از برترین‌های طرح سیر مطالعاتی شهید مطهری در  مدرسه علمیه حقانی قم تجلیل به عمل آمد.

 

این مراسم که امروز دهم اردیبهشت ماه در نمازخانه مدرسه علمیه حقانی با حضور مدیر، استادان و طلاب این مدرسه برگزار شد،‌ حجت الاسلام رضوانی نسب در سخنانی به ویژگی های طرح شهید مطهری پرداخت و از طلاب خواست تا از این فرصت به خوبی استفاده کنند.

 

حجت الاسلام رضوانی نسب در این جلسه گفت: حدود سه دهه است که طرح سیرمطالعاتی شهید مطهری در مدارس علمیه اجرایی می شود که خوشبختانه هر سال استقبال طلاب از این طرح روبه افزایش است و کسانی که در این طرح شرکت کرده اند ابراز رضایت کرده و آن دسته از طلابی که موفق نشده اند تا در طرح شرکت کنند، بسیار ابراز پشیمانی می کنند.

 

این گزارش حاکی است،  بیش از 100 نفر از طلاب و فضلای مدرسه علمیه حقانی در سه مقطع پایه اول، دوم و پایه سوم به بالا در این طرح شرکت کرده اند.

 

برترین های این طرح بدین شرح است:

 

 در پایه اول آقایان: سیدعلی سادات، سیدعباس اتابک، محمدمهدی باریکلو، مهدی الهی منش، مصطفی نکوئی

 

 پایه دوم آقایان: مرتضی انصاری، محمدمهدی فلاحیان، محمدمهدی کامرانیان، سیدمحمد مهدی یحیی زاده، مصطفی باقی وند و محمدمهدی حاجی ابراهیمی

 

پایه سوم به بالا آقایان: مبلاد حیدری، مهدی قنبری، عباس حمیداوی، مجتبی شفیعی، سیدعلیرضا جهانگیری، امیرحسین محمودی، محمدتقی سجادی فر و محمد بیات

 

گفتنی است، این طرح براساس تاکیدات مقام معظم رهبری در حوزه علمیه قم از سال 1382 با هفت مدرسه علمیه در قم آغاز به کار کرد که تنها در سال‌های اول 179 نفر از طلاب در این طرح شرکت داشتند.

 

  هم اینک بیش از چندین هزار نفر از طلاب مدارس علمیه قم در این طرح شرکت دارند و هر سال در ابتدای سال تحصیلی از طلاب نام نویسی می‌شود.

 

 پس از نام نویسی در این طرح،‌ طلاب با مطالعات آثار شهید براساس سیری که برنامه ریزی شده در طول سال ارزیابی می‌شوند وپس از برگزاری آزمون، ‌برترین‌های این طرح انتخاب و مورد تجلیل قرار می‌گیرند.